DT-021 Lokalizator hermetyczny, magnesy, serwer www, ZA DARMO CAŁY ROK! Zobacz większe

DT-021 Lokalizator hermetyczny, magnesy, serwer www, ZA DARMO CAŁY ROK!

DT-021

Nowy produkt

Niezwykle skuteczny, miniaturowy lokalizator GPS z funkcją zrzutu danych na serwer. Urządzenie zamknięto w obudowie hermetycznej, chroniącej elektronikę przed czynnikami zewnętrznymi. Lokalizator wyposażono w bardzo silne magnesy neodymowe.

Więcej szczegółów

1 500,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

OBUDOWA HERMETYCZNA

Urządzenie wyposażone zostało w obudowę hermetyczną, chroniącą elektronikę przed czynnikami atmosferycznymi (wilgoć, zakurzenie, nasłonecznienie). Obudowa jest w 100% szczelna - ładowanie odbywa się za pomocą magnesów.

SERWER WWW - BEZ OPŁAT!

Urządzenie jest już opłacone na CAŁY ROK pracy. Działa zatem bez doładowań, bez abonamentu. Po roku można ponownie wykupić usługę lokalizacji. Dane przesyłane są na serwer WWW. Umożliwia to śledzenie lokalizatora NA ŻYWO jak i sprawdzenie historii. Dodatkowo mamy możliwość utworzenia wirtualnego ogrodzenia. W momencie przekroczenia strefy (np. wyjazdu poza miasto czy województwo) urządzenie zaalarmuje nas o tym.

Podgląd lokalizacji możliwy jest na dowolnym urządzeniu mobilnym wyposażony w system operacyjny ANDROID. Do przedstawienia lokalizacji wykorzystywane są mapy GOOGLE. Prócz lokalizacji możemy sprawdzić podstawowe informacje o urządzeniu - stan akumulatora, prędkość. Lokalizator możemy oznaczyć w dowolny sposób (np. numer rejestracyjny)

PODGLĄD PRZEZ KOMPUTER LUB TELEFON / TABLET

Obsługa danych odbywa się za pomocą dowolnego komputera wyposażonego w dostęp do internetu. Istnieje możliwość instalacji oprogramowania do obsługi danych z serwera. UWAGA! Z chęcią pomożemy zainstalować oprogramowanie na Państwa tablecie czy smartphonie. Można również zamówić zestaw składający się z lokalizatora oraz urządzenia do śledzenia (smartphone lub tablet) - szczegóły do ustalenia po wcześniejszym kontakcie z naszą firmą. Obsługa programu jest banalnie prosta, nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Całość interfejsu dostępna jest w kilku językach (w tym w języku polskim).

DŁUGI CZAS PRACY

Czas pracy uzależniony jest od częstotliwości zrzutów. W przypadku lokalizowania co 15 minut wynosi on ok. 14 dni. Lokalizowanie możemy wyłączyć w momencie gdy samochód nie przemieszcza się (np. w nocy) lub rozpocząć w momencie zmiany położenia.